Digi4Wall - tapeta drukowana na indywidualne zanówienie, tapety, fototapety, druk tapet, moje zdjecie na tapecie

Zasady współpracy

Jest nam ogromnie miło, z zainteresowania jakie wzbudziła nasza oferta. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby profesjonalnie i fachowo pomóc naszym klientom w tworzeniu niepowtarzalnych i indywidualnych klimatów wnętrz.

Państwa tapety drukujemy z:
  • prywatnych plików graficznych przesłanych do nas
  • naszych projektów umieszczonych w zakładkach Projekty
  • plików graficznych zakupionych u współpracujących z nami fotografów

BEZPIECZEŃSTWO

Troska o komfort i bezpieczeństwo transakcji oraz dbałość o zachowanie prywatności naszych klientów jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową, dlatego też zapewniamy, że zarówno Państwa dane niezbędne do dokonania wysyłki, oraz prywatne pliki graficzne zostaną usunięte z naszych zasobów w ciągu 2 tygodni od dnia otrzymania potwierdzenia od firmy spedycyjnej o dostarczeniu towaru. Gwarantujem również, że przesłane przez Państwa pliki graficzne zostaną wykorzystane wyłącznie do realizacji Państwa zlecenia i nie zostaną w żaden sposób użyte w całości lub części do innych celów.

POMOC GRAFICZNA

Ponieważ nie zawsze formaty plików graficznych są zgodne z oczekiwanym formatem tapety, dopuszczamy ingerencje w przesłane pliki w zakresie niezbędnym do uzyskania zgodności formatów. Jeżeli niezbędna ingerencja spowoduje "obcięcie" fragmentu zdjęcia o maksymalnie 10% i nie spowoduje usunięcia fragmentu lub całości postaci, wówczas obróbka nastąpi automatycznie i nie będzie konsultowana ze zleceniodawcą, w innym przypadku zostanie drogą mailową przesłana propozycja korekty do zatwierdzenia. W takim przypadku termin realizacji zamówienia będzie biegł od daty potwierdzenia korekty.


Aby zamówić u nas tapetę z własnego zdjęcia lub grafiki wystarczy:

01 Przesłać do nas grafikę wektorową lub zdjęcie w odpowiedniej jakości, mailem, przez serwer FTP (dla plików powyżej 30 Mb) lub przez formularz zamówienia.

02 Złożyć zamówienie wypełniając formularz zamówienia.Aby zamówić tapetę z materiałów graficznych zakupionych u współpracujących z nami fotografów:

01 Należy dokonać zakupu materiału graficznego u twórcy lub za naszym pośrednictwem.

02 Złożyć zamówienie wypełniając formularz.


Tapeta do łazienki
Próbki tapet
Copyright © Digi4Wall ul. Dąbrowskiego 247/249, 93-231 Łódź, tel. 42 250 50 57, e-mail: info@digi4wall.pl   |   realizacja: 3wstudio.pl